OFERTA

Pracując z klientami biznesowymi i indywidualnymi korzystam z narzędzi coachingowych, a także psychologii transpersonalnej oraz osobistego doświadczenia. W zależności od potrzeb, proces coachingowy powinien obejmować nie mniej niż 8-10 sesji.

 Aby sprecyzować cel i ustalić ramy współpracy umów wstępną bezpłatną 30 minutową konsultację.

Współpracownicy pracujący razem

BUSINESS COACHING

Jeśli pragniesz rozwoju na polu biznesowym, czekają Cię zmiany, zastanawiasz się, jak dalej pokierować swoją karierą lub swoją firmą, jestem w stanie Ci towarzyszyć w dalszych krokach, aby wypracować najlepsze rozwiązania i podjąć trafne decyzje. 

Budowanie zespołu, motywacja, transformacja firmy, budowa ścieżki kariery, zarządzanie stresem, life&work balance, wypalenie zawodowe - to zagadnienia, nad którymi możemy razem popracować, dla realizacji Twojego celu.

 

DORADZTWO BIZNESOWE

Potrzebujesz, by doświadczony manager przeanalizował działalność Twojej firmy i przedstawił sugestie poprawy procesów? Planujesz przeprowadzić restrukturyzację i potrzebujesz doradcy? Szukasz wsparcia w zarządzaniu, a nie chcesz rekrutować managera na etat? Potrzebujesz niezależnego doradcy, który pomoże Ci wypracować strategię? Potrzebujesz doradztwa na ograniczony etap czasu lub tylko odnośnie konkretnego projektu? Moje doświadczenie z samodzielnym zarządzaniu przedsiębiorstwami, a także z udziału w zarządach kilku spółek może przynieść korzyści Twojej firmie. 

Prezentacja w biurze
 
Turysta w Mountain Cliff

LIFE COACHING

Nasze życie to równowaga, jest w niej miejsce na karierę zawodową, związek, rodzinę, hobby, naukę, rozwój. Szukasz tej równowagi, potrzebujesz wsparcia w podjęciu ważnych życiowych decyzji lub rozwoju tych osobistych obszarów. Porozmawiajmy, co zrobić, by bezpiecznie osiągnąć cel. Jeśli zmiana dotyka jednego z elementów życia, nieuchronnie zmieni się całość. Transformacji kariery zawodowej zawsze towarzyszy szersza wizja, przyjrzenie się wartościom, których się trzymamy, oraz temu, kim jesteśmy jako człowiek. W którym kierunku patrzysz, tam będziesz podążać.

 

MENTORING

Jeśli takie pojęcia jak świadomość, poszukiwanie sensu, inteligencja emocjonalna czy poczucie własnej wartości są w kręgu Twoich zainteresowań, to doskonale. Jeśli dotknął Cię kryzys egzystencjalny albo "czarna noc duszy", czeka Cię wiele zmian i pracy wewnętrznej. To znaczy, że masz potencjał do wzrostu i transformacji. Przychodzi taki moment w życiu człowieka, gdy pytania kim naprawdę jestem i czego naprawdę chcę nabierają mocy. Co zrobić, jeśli poszerzają się horyzonty? Jestem, służę pomocą w szukaniu siebie.

Poruszanie się w lesie