MOje USŁUGI

Dla Ciebie

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się ze mną,

aby umówić bezpłatną 30 minutową konsultację

Prezentacja w biurze

BUSINESS COACHING

Jeśli pragniesz rozwoju na polu biznesowym, czekają Cię zmiany, zastanawiasz się, jak dalej pokierować swoją karierą lub swoją firmą, jestem w stanie Ci towarzyszyć w dalszych krokach, aby wypracować najlepsze rozwiązania i podjąć trafne decyzje. 

Budowanie zespołu, motywacja, transformacja firmy, budowa ścieżki kariery, zarządzanie stresem, life&work balance, wypalenie zawodowe - to zagadnienia, nad którymi możemy razem popracować, dla realizacji Twojego celu.

LIFE COACHING

Nasze życie to równowaga, jest w niej miejsce na karierę zawodową, związek, rodzinę, hobby, naukę, rozwój. Szukasz tej równowagi, potrzebujesz wsparcia w podjęciu ważnych życiowych decyzji lub rozwoju tych osobistych obszarów. Porozmawiajmy, co zrobić, by bezpiecznie osiągnąć cel. Jeśli zmiana dotyka jednego z elementów życia, nieuchronnie zmieni się całość. Transformacji kariery zawodowej zawsze towarzyszy szersza wizja, przyjrzenie się wartościom, których się trzymamy, oraz temu, kim jesteśmy jako człowiek. W którym kierunku patrzysz, tam będziesz podążać.

Turysta w Mountain Cliff
Poruszanie się w lesie

ROZWÓJ OSOBISTY

Jeśli takie pojęcia jak świadomość, poszukiwanie sensu, inteligencja emocjonalna czy poczucie własnej wartości są w kręgu Twoich zainteresowań, to doskonale. Jeśli dotknął Cię kryzys egzystencjalny albo "czarna noc duszy", czeka Cię wiele zmian i pracy wewnętrznej. To znaczy, że masz potencjał do wzrostu i transformacji. Przychodzi taki moment w życiu człowieka, gdy pytania kim naprawdę jestem i czego naprawdę chcę nabierają mocy. Co zrobić, jeśli poszerzają się horyzonty? Jestem, służę pomocą w szukaniu siebie.