O mnie

Coaching a doświadczenie i wiedza

Mam za sobą 20 letnie doświadczenie z biznesie. Zarządzałam firmami zarówno na etapie ich powstawania, intensywnego rozwoju, jak i reorganizacji, miałam okazję pracy na stanowiskach zarządczych. Od kilku lat prowadzę też własny biznes, wiem więc, czym różni się praca dla kogoś od pracy na własny rachunek.

Łączę karierę zawodową z życiem prywatnym, rolą żony i matki, a także własnymi pasjami i rozwojem osobistym.

IMG-20220522-WA0003.jpg

Od zawsze łaknęłam wiedzy, a od kilku lat zagłębiam się w informacjach o psychologii i funkcjonowaniu umysłu, ciała i ducha człowieka. Szukam odpowiedzi na najważniejsze pytania "Skąd przyszliśmy? Po co tu jesteśmy? Dokąd zmierzamy". Nie mogę powiedzieć, że znalazłam jakąkolwiek odpowiedź, raczej w miarę zdobywania wiedzy i doświadczenia, pojawiają się nowe pytania i obszary do zgłębienia.

W każdej dziedzinie, dążę do zrozumienia, poznania, realizacji, rozwoju. Lubię analizować i przyglądać się ludziom, rzeczom, zjawiskom, a następnie wyciągać wnioski. Uwielbiam książki, mam ich sporą biblioteczkę i chętnie dzielę się tym, czego się uczę.

Prywatnie jestem żoną i matką dwójki nastolatków. Z uwagą obserwuję jak kształtuje się osobowość moich dzieci i staram się jak najlepiej ich w tym wspierać.

Jestem pasjonatką i miłośniczką życia. Kocham podróże, poznawanie ludzi i kultur, dobre jedzenie. Uwielbiam wyzwania fizycznie, moją miłością jest sport, od wypraw górskich, wspinaczki, roweru, biegania, tenisa, po windsurfing, żeglarstwo i nurkowanie oraz jogę czy ćwiczenia QiGong i Tai Chi.

Moje wykształcenie

Uważam, że to doświadczenie jest najważniejsze. Jednak cenię sobie też formalne wykształcenie.

Sama ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, a edukację uzupełniałam na Uniwersytecie SWPS na studiach o kierunku "Coaching z elementami psychologii". Coachingu uczyłam się od Mikołaja Koterskiego.

Brałam tez udział we wielu kursach i warsztatach w zakresie rozwoju osobistego i psychologii, min. ukończyłam kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction – Redukcja stresu oparta na uważności) u Tomasza Kryszczyńskiego, brałam udział w kursie EFT (Technika Emocjonalnej Wolności) u Katarzyny Dodd, warsztatach uwalniania emocji metodą Davida Hawkinsa u Adama Krasowkiego, warsztatach z cyklu Archetypy u Moniki Burzyńskiej z Instytutu Arete, warsztatach i kursach w zakresie Ustawień Systemowych u Izy Kopp, a także w warsztatach i kursach Terapii Wielowymiarowej u Barbary Ravensdale. Nauki w zakresie ćwiczeń Qigong i funkcjonowania człowieka wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej pobierałam u Jana Glińskiego.  Jestem wdzięczna wszystkim moim nauczycielom za przekazaną wiedzę i umiejętności oraz wkład w tworzenie się mego warsztatu pracy.

swps_logo.jpg
Logotyp Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.jpg
MBSR.png