Grzbiet górski

ANNA SKUPNIK

W pracy z klientami bazuję na własnym doświadczeniu, a także na wiedzy - zarówno psychologicznej, jak i ekonomicznej.

Przez 20 lat zajmowałam stanowiska w zarządach dużych firm, pracując w międzynarodowym środowisku. Zarządzałam firmami zarówno na etapie ich powstawania, intensywnego rozwoju, jak i reorganizacji, miałam okazję pracy na stanowiskach zarządczych. Od kilku lat prowadzę też własny biznes, wiem więc, czym różni się praca dla kogoś od pracy na własny rachunek.

Łączę karierę zawodową z życiem prywatnym, rolą żony i matki, a także własnymi pasjami i rozwojem osobistym.

7V7A3592.jpg

Jestem absolwentką studiów biznesowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie ukończyłam wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny i Studia Podyplomowe w kierunku Rachunkowości. 

W 2022 uzyskałam dyplom Coacha na Uniwersytecie SWPS po ukończeniu 1,5 rocznych Studiów Podyplomowych o kierunku "Coaching z elementami psychologii". Coachingu uczyłam się od Mikołaja Koterskiego.

Aktualnie kontynuuję zdobywanie kompetencji w ramach rocznej Akademii Terapii Transpersonalnej, prowadzonej przez Fundację Hinc Sapientia. Moimi nauczycielami w Akademii są Jarosław Gibas i Agnieszka Janowska.

Od kilku lat jestem na ścieżce rozwoju osobistego, która pozwala mi patrzeć na siebie i życie z szerszej perspektywy.

Brałam udział we wielu kursach i warsztatach w zakresie rozwoju osobistego i psychologii, min. ukończyłam kurs MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction – Redukcja stresu oparta na uważności) u Tomasza Kryszczyńskiego, brałam udział w kursie EFT (Technika Emocjonalnej Wolności) u Katarzyny Dodd, warsztatach uwalniania emocji metodą Davida Hawkinsa u Adama Krasowkiego, warsztatach z cyklu Archetypy u Moniki Burzyńskiej z Instytutu Arete, warsztatach i kursach w zakresie Ustawień Systemowych u Izy Kopp, a także w warsztatach i kursach Terapii Wielowymiarowej u Barbary Ravensdale. Nauki w zakresie ćwiczeń Qigong i funkcjonowania człowieka wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej pobierałam u Jana Glińskiego. 

Jestem wdzięczna wszystkim moim nauczycielom za przekazaną wiedzę i umiejętności oraz wkład w tworzenie się mego warsztatu pracy.

Logotyp Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.jpg
swps_logo.jpg
Coaching warsztaty_edited_edited.jpg
MBSR.png
Terapia transpersonalna_edited_edited.png
terapia transpersonalna oś czasu.jpg